Drzwi tarasowe2018-03-28T16:07:39+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLST to przykład światowych trendów architektonicznych, które mogą zagościć w Twoim domu. Nie uznajemy nudy i półśrodków – nasze produkty muszą być maksymalnie skuteczne.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST sprawdzą się w każdym domu, zwłaszcza jeśli brakuje w nim światła. W HST Premium, HST, PSK, PSK-Z i PSK Atrium otrzymujesz maksymalnie duże przeszklenia, nowoczesny system uchylno-przesuwny oraz bezpieczne progi, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort domowników.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium goszczą w domach setek naszych klientów, zachwycając przy tym swoim pięknem i funkcjonalnością. Co nas wyróżnia? Designerska wolność, która widoczna jest już w samych rozmiarach skrzydeł i smukłości ram, które prezentują się bardzo nowocześnie. Wszystko to decyduje o nowoczesności i skuteczności naszych drzwi tarasowych. Tak stworzona konstrukcja pozwala na osiągnięcie wyjścia o rozmiarze aż 6,5 m w szerokości i przeniesienie piękna ogrodu lub tarasu do wnętrza domu. Całości dopełniają zaawansowany system przesuwny, sprężyny naciągowe klamki oraz amortyzatory – wszystko to składa się na łatwość działania HST Premium. Czy o czymś zapomnieliśmy? Wcale nie! O fantastycznym designie decyduje szereg kolorów, jakie możesz do dobrać, tworząc drzwi dopasowane do aranżacji wnętrz Twojego domu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST powstały na bazie najnowocześniejszych projektów. Rozwiązanie konstrukcyjne, które umożliwia osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń, sięgających od podłogi po sufit oraz dużego wyjścia o rozmiarze 2,9 m – brzmi kusząco? Wcale się nie dziwimy. Wygoda użytkowania drzwi tarasowych HST uzależniona jest od nowoczesnego systemu działania, opartego na dwóch, niezależnych od siebie prowadnicach, dzięki którym otwieranie jest banalnie łatwe. Do tego, duże przeszklenia zadbają o odpowiednie oświetlenie wnętrz. Co jeszcze jest ważne przy tym konkretnym modelu? Na pewno to, że HST są niezwykle bezpiecznym modelem, za sprawą nowoczesnych progów, które nie wystają ponad poziom, ale również dzięki możliwości zamontowania okuć antywyważeniowych typu RC2, które zwiększą odporność całych drzwi na ewentualne próby włamania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe HST to nasza odpowiedź na wnętrza o mniejszym metrażu – w takich warunkach sprawdzają się w każdym domku jednorodzinnym z wyjściem na taras lub do ogrodu. Jednak pomimo mniejszych rozmiarów, nie ustępują innym modelom. Uzbrojone są w szyby o zdecydowanie większej powierzchni niż standardowe drzwi dostępne na rynku – wszystko po to, abyś mógł cieszyć się widokiem swojego ogrodu w jak największym stopniu, a przy tym mógł czerpać radość z maksymalnie rozjaśnionego wnętrza. Na tym jednak nie kończymy. Za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania – opartego na dwóch niezależnych prowadnicach – drzwi tarasowe HST wymagają niewielkiego nakładu sił, a do tego, za sprawą wytrzymałych materiałów z których zostały wykonane, posłużą Ci przez długie lata.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Nasi eksperci od wystroju wnętrz są zgodni, że moda na minimalistyczną aranżację wnętrz nie przemija i jeszcze długo nie przeminie. PSK Atrium doskonale wpisują się w ten styl rodem ze skandynawskich wnętrz. W czym tkwi sekret? Ten widoczny jest już na pierwszy rzut oka. W największym stopniu jest to zasługą smukłego profilu o niezwykle wyrazistym, pozbawionym zaokrągleń kształcie, który łączy się z dużymi przeszkleniami – te, piękno minimalizmu we wnętrzach potęgują oferowaną jasnością. To jednak nie wszystko, ponieważ PSK Atrium posiadają jeszcze szereg wyróżniających je zalet. Jednak to nie wszystko, ponieważ radzą sobie również z utrzymaniem ciepła wewnątrz domu, co jest szczególnie przydatne w zimowe miesiące – to zasługa dodatkowych uszczelnień.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu