Okna2019-12-23T13:43:27+01:00

Okna

Za cel zawsze obieramy tworzenie okien idealnych do każdego domu. Popularność naszych produktów oraz ponad 20-letnia obecność na rynku są dla nas największą motywacją do pracy i dalszego rozwoju.

OKNA

Nasze okna to przemyślane i dopracowane w każdy calu projekty. Najlepsi specjaliści dbają o to, aby w domach naszych klientów znalazły się tylko takie okna, które wpływają nie tylko na poprawę ogólnej aranżacji, ale też na takie czynniki, jak zwiększenie ilości światła w pomieszczeniach, czy izolacja cieplna.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Wspominaliśmy, że okna Pixel to absolutny lider w dziedzinie designu, nie mający sobie równych wśród tradycyjnych rozwiązań okiennych? To jednak nie wszystko – na korzyść okien Pixel przemawia nietypowy, wyrazisty kształt, w którym nie znajdziesz sztampowych zaokrągleń, które są bardzo typowe dla standardowych okien PCV. To daje nam przewagę nad konkurencją. Zwłaszcza że całość dodatkowo podkreśla nie tylko szereg dodatków, takich jak klamki czy okucia, ale również bardzo duże przeszklenia umieszczone w tych wyrazistych ramach. Odpowiednia ilość światła zawsze pozytywnie wpływa na wszystkich domowników. Jakby tego było mało, okna Pixel możesz w pełni dopasować do aranżacji swojego domu. Jak? Wszystko dlatego, że w Twoje ręce oddajemy dziesiątki różnorodnych kolorów – od klasycznej bieli po ciepły brąz, z których możesz wybrać swój ulubiony. Powodzenia!

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Cóż, we wnętrzach Twojego domu panuje nieprzyjemny półmrok, którego nie możesz rozjaśnić nawet najlepszymi, drogimi lampami? To bardzo częsta przypadłość w polskich domach, które wciąż w większości wyposażone są w nieskuteczne okna PCV. Co możesz na to zaradzić? Pomogą Ci okna Prolux, których głównym zadaniem jest wprowadzenie większej ilości światła i rozjaśnienie nawet najbardziej ciemnego kąta w salonie. Dzieje się tak za sprawą jeszcze większych szyb. Do tego dochodzi słupek ruchomy i symetryczną klamkę. Co to oznacza? Przede wszystkim wpływa na jeszcze większy komfort użytkowania. Okna Prolux zadbają o Twój dom, rozjaśniając go i dodając mu dodatkowego, niepowtarzalnego charakteru.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Koszmarem, który od dawna Cię prześladuje są stale rosnące rachunki za prąd lub ogrzewanie? Możemy Ci podpowiedzieć, że wina leży zwykle po stronie starych i nieszczelnych okien. Właśnie dlatego warto postawić na produkt o najlepszych parametrach technicznych – to właśnie okna nowej generacji mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym na swojej jakości i efektywności. Właśnie na to największą uwagę zwracają nasi konstruktorzy. Okna Winergetic Premium to produkt doskonały, którego główna domeną jest właśnie dbałość o zachowanie ciepła we wnętrzu domu i uodpornienie go na zimno dobiegające z zewnątrz. Tak, nawet w najmroźniejszych porach roku. W ich konstrukcji znajdziesz nowoczesne uszczelki typu EDMG, które biją rekordy uznania wśród światowych producentów, stale zyskując nowych zwolenników. Nie czekaj – postaw na jakość.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo domu to absolutny priorytet dla wszystkich naszych Klientów – dla nas również. Z tego powodu ten czynnik uważamy za jeden z najważniejszych przy projektowaniu nowych modeli okien. Winergetic Premium Passive zapewniają ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed takimi czynnikami, jak niekorzystny wpływ pogody, czy ewentualne próby włamań. Zastanawiasz się dlaczego okna Winergetic Premium Passive są tak skuteczne? To zasługa najlepszych materiałów, a także dodatkowych okuć, uszczelnień i wzmocnionego pakietu szybowego.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Szukasz takich okien, które zadbają z równą uwagą o każdą z wyżej wymienionych cech, pełniąc uniwersalną funkcję? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Cienie, będą okna Koncept, oferujące uniwersalność, której potrzebujesz. Za sprawą dodatkowych wzmocnień – całość zapewni Twojemu domowi odpowiedni poziom izolacyjności termicznej, a większa powierzchnia szybowa dostarczy do wnętrz maksymalną ilość światła słonecznego, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie wszystkich domowników. Jednak to nie wszystko, ponieważ okna Koncept dodadzą Twojemu domowi jeszcze więcej atrakcyjnego designu, który docenili zarówno nasi Klienci, jak i najwięksi specjaliści w branży wystroju wnętrz.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu