Rolety

Rolety OKNOPLAST komponują się idealnie z każdym typem zabudowy – to doskonała izolacja termiczna, najwyższe bezpieczeństwo i ochrona przed hałasem.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST cechuje niepowtarzalna oryginalność, trwałość nie do pokonania i estetyka będącą. To nasza zdecydowana odpowiedź na światowe trendy aranżacyjne i architektoniczne.

Rolety LUNA

Ochrona domu przed stale uciekającym ciepłem nie powinna się wiązać tylko z wymianą okien. Sporo do powiedzenia w tym temacie mają właśnie rolety Luna. W czym tkwi ich siła? Zasługa leży w głównej mierze po stronie niezwykle trwałego materiału z jakiego zostały wykonane. To wysokogatunkowe aluminium, odporne nawet na ekstremalne warunki pogodowe. Parametr izolacyjności termicznej poprawiają także dzięki specjalnemu montażowi – skupionemu przede wszystkim na profilu okiennym będącym ich poszerzeniem. Właśnie w ten sposób idealnie pokrywają całą wnękę okienną, zapewniając pożądaną szczelność nie do pokonania.

Rolety SOL EVOLUTION

W roletach szukasz niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju designu, który zachwyci zarówno domowników, jak i Twoich gości? Jeśli tak, do gustu przypadną Ci rolety Sol Evolution, będące doskonałym przedłużeniem estetyki prezentowanej przez okna i elewację, ale przede wszystkim jej spotęgowaniem poprzez dodanie własnego, niepowtarzalnego piękna. W roletach Sol Evolution znajdziesz jeszcze zgrabniejszy, smuklejszy krój, stworzony w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie architektury oraz bogaty wybór kolorów lamelek. W katalogu wybarwień znajdziesz ich aż kilkadziesiąt, od klasycznej bieli po intensywny w swojej barwie antracyt. Czy rolety Sol Evolution to tylko dodatek? Zerknij na nie, a sam przekonasz się, że niekoniecznie.

Rolety SOL

Nowoczesne rolety zewnętrzne. Co to tak naprawdę oznacza? To, że powinny mieć doskonałe parametry techniczne. Rolety Sol montowane są wyłącznie po zewnętrznej stronie domu, na okiennym profilu. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, m.in. fakt, że za ich pomocą możesz kontrolować ilość światła docierającą do domu. To szczególnie ważne w miesiącach letnich, gdy słońce wstaje bardzo wcześnie, często sprawiając nieprzyjemną pobudkę. Jak działa mechanizm rolet? Możesz nim sterować za pomocą przełączników, umieszczonych przy oknie, albo bezprzewodowego pilota, dzięki któremu możesz kontrolować ich położenie. Kontrola światła jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Rolety TERRA

Rolety Terra to doskonałe zabezpieczenie każdego domu. Stoi za tym niekwestionowana trwałość, widoczna już w samej ich konstrukcji wykonanej z wysokogatunkowego aluminium. Duża w tym zasługa sposobu, w jaki rolety Terra są montowane – z wykorzystaniem stworzonej wnęki między oknami a ścianą domu. To w niej rolety Terra szczelnie pokrywają całą dostępną przestrzeń i stają się nie lada wyzwaniem, zarówno dla niechcianych gości, jak i efektów niekorzystnych warunków pogodowych. Dodatkowym atutem jest podwójnie ryflowany profil oraz nowoczesne wieszaki blokujące, które razem skutecznie uniemożliwiają podniesienie pancerza rolet. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie. Terra są produktem, który możesz wykorzystać przy tworzeniu domowego systemu alarmowego. Musisz jednak wiedzieć, że również w kwestii designu mają co nieco do powiedzenia. Tutaj sprawdza się szereg kolorów lamelek, spośród których, już w momencie zakupu, możesz wybrać swój ulubiony.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu